home

3 powody dla których warto mieć markizę tarasową

Jeśli tu jesteś, z pewnością zadajesz sobie pytanie – dlaczego warto mieć markizę tarasową. Markizy tarasowe potrafią być niezwykle przydatne podczas upalnych dni. W tym poradniku trzy cechy markiz tarasowych, które być może przekonają Ciebie do ich zakupu. Zaczynamy!

Poprawa komfortu optycznego i termicznego

Markizy tarasowe ocieniają wnętrza i sprawiają, że panuje w nich przyjemny chłód w upalne dni. Ponadto tworzą cień na tarasie/balkonie i pozwalają nam komfortowo z nich korzystać nawet podczas gorących dni. Możemy bez przeszkód cieszyć się popołudniową sjestą.

obrazek - markiza

Połączenie funkcjonalności z estetyką

Zacienione wnętrze i taras/balkon to początek zalet markiz tarasowych. Dzięki nim możemy także nadać wyrazu naszym domom czy mieszkaniom. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy prawie sto różnych wzorów oraz kolorów tkanin. Profile, na których umieszczono tkaniny dostępne są w pięciu kolorach. To pozwala swobodnie dopasować kolor markizy do koloru elewacji i być jej ozdobą. Markizy tarasowe produkowane są na wskazany wymiar. Dostępny jest też szeroki asortyment sterowań elektrycznych, również z automatyką pogodową.

Trwałość

Markizy tarasowe montowane są na zewnątrz dlatego szczególnie ważna jest jakość ich wykonania – zarówno w obszarze profili jak i tkanin. Profile przygotowywane są ze specjalnych, najwyższej jakości stopów aluminium, natomiast tkaniny produkowane są z włókiem szklanych powlekanych PCV. Markizy tarasowe obejmuje dwuletni okres gwarancji.

One thought on “3 powody dla których warto mieć markizę tarasową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *